Získávejte data z našeptávače Google

Data z našeptávačů ve vyhledávači mohou být zajímavou příležitostí pro SEO i PPC. Nedávno jsem narazil na zajímavý nástroj, který tato data umí získávat z Google. Funguje jako aplikace pro Windows, platí se jednorázově a za jednu cenu může běžet na dvou počítačích. Jméno? Keyword Researcher Pro. Číst celý článek

Facebook do Google+ přes rozšíření browseru

Pokud chcete využívat Google+ a současně mít přehled o tom, co se děje na Facebooku, pak zkuste rozšíření Google+Facebook, které vám do umoží načítat FB stream a aktualizovat status tamtéž. Po instalaci rozšíření, které je k dispozici pro všechny majoritní browsery, tedy IE, Chrome i Firefox, musíte povolit přístup k datům na FB, stejně jako s každou jinou aplikací pro Facebook.

Google+Facebook

Takto vypadá FB stream přidaný do Google+

Informace z Facebooku se načítačí v anglické verzi. Status můžete přidat kliknutím na textové pole, čímž se otevře nové okno. Komentovat můžete přímo pouze na Facebooku rozkliknutím požadovaného příspěvku.

Google+: jsem tam

Google přede dvěma dny spustil svoji představu o sociální síti nazvanou Google+. Trvalo mi dva dny se na tam dostat, nejsem už takový geek jako dříve. Google+ na první pohled připomíná layoutem Facebook, ale co taky velice inovativního vymyslet, že. Oproti Facebooku na Google+ nejsou hry, kvízy, firemní stránky, (zatím?) reklamy a zhruba 750 milionů lidí, což se ale časem změní. Síť by měla nabízet více nebo snadněji řízené nastavení pro úroveň soukromí, resp. Google už o vás ví hodně, ale bude se snažit, aby to měli s případným šmírováním těžší ostatní.

Číst celý článek