Letos se chystám na WebExpo

Nejsem moc konferenční typ. Jak jsem vypozoroval, dost konferencí funguje jako více či méně nákladný networking (OK, pro kluka z Kroměříže zas tolik šancí na networking není:), takže si docela vybírám. A letos se poprvé mrknu na WebExpo.

WebExpo jede už devátý ročník a čekám od něj dvě věci:

  • inspiraci z oborů, se kterými se okrajově potkávám
  • trénink v angličtině

Pátek a sobota (23.-24.9.2016) budou nacpané přednáškami. Hodně jmen jde mimo mě (holt SEO je takový malý svět), ale svůj program už si skládám. Tak třeba hned úvodní Peter Morville o architektuře porozumění slibuje inspirační kousek.

webexpo 2016

Rád si poslechnu Honzu Tichého o RFM a datovou obsesi od Petera Jakuše. Analytika mě zajímá, nemám ale čas se jí věnovat za hranice základních znalostí, a tak je dobré vědět, co lze vlastně dneska dělat. Když přijde na nasazení, vždycky se dá najmout expert, který si s s tím poradí.

UX mi přijde jako další užitečná věc, kde je dobré mít rozhled, proto půjdu na Vypravěčské techniky v UX od Roberta Kerra.

Zajímavě zní také Mark Pollard s tématem Sstrategy! The Workout. Nevím tedy přesně, o co půjde, ale právě proto mě to jaksi láká:)

Moc musím WebExpo pochválit za design webu. Výběr je díky barevným filtrům pro témata skvěle přehledný. S kým se tam potkám?

ninja-300x250-cerveny-8-1430292161.png

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *